KAYIT OL

Şifreniz, bir büyük harf dahil en az 8 karakter içermelidir.

Aşağıdaki bilgilerin tamamını okuyunuz ve kabul ettiğinize dair onayınızı veriniz
Kişisel verilerin yukarıdaki formda sağlanması isteğe bağlıdır ve yasal bir zorunluluk oluşturmaz, ancak bu tür verileri sağlamamak ve aşağıda belirtilen rızanın açıklanmaması ile sonuçlanır. - Yöneticinin eğitimin tamamlandığını onaylayan bir sertifika gönderememesi - pazarlama bilgilerinin gönderilememesi.
Verilerin Yöneticisi (yani ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası, şirket adı, adres) MANN + HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. Sp.k., kayıtlı ofisi Gostyn'de (63-800), ul. Wrocławska 145, Poznań Bölge Mahkemesi - Nowe Miasto ve Wilda, Poznań'daki Ulusal Mahkeme Sicilinin Girişimciler Siciline girilmiştir, Ulusal Mahkeme Sicilinin 9. Ticaret Bölümü, KRS No. 0000674026, NIP [KDV Numarası] 696 -14-13-485, REGON [Ulusal İşletme Kayıt Numarası]: 410348770, e-posta: rodo@mann-hummel-ft.pl
Verilerinizin alıcıları, Yöneticinin kendisinden ayrı olarak, Yöneticiye e-posta adreslerini, analitiği yönetme alanında hizmet sağlayan ve yukarıda belirtilen haber bültenlerini ve pazarlama bilgilerini göndermek için hazırlayan şahısları içerebilir ( kişisel verilerin işlenmesinden sorumlu kuruluşlar). Yönetici, ürünleriyle ilgili kapsam ve ilgi düzeyi hakkında bilgi almak ve işbirliğinin kapsamını ve ilginizi çekebilecek ürünleri belirlemek için verilerinizi otomatik karar alma sürecine sunacaktır.
SERTİFİKANIN TESLİMİ İÇİN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE VERİLECEK ONAY
Yöneticinin academy.filtron.eu veya www.institute.wixeurope.com adresinde verilen eğitimin tamamlandığını onaylayan bir sertifika göndermesi için yukarıda belirtilen Yönetici (MANN + HUMMEL FT Poland Sp. Z oo Sp.k) tarafından kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum. Bu onayı gönüllü olarak ifade ediyorum ve haklarım hakkında bilgilendirildiğimi beyan ederim, yani kişisel verilerime erişim, düzeltme, silme veya işlemeyi sınırlama hakkı, işlenmesine itiraz etme hakkı, aktarım hakkı kişisel veriler ve denetim makamına, yani Kişisel Verilerin Korunması Genel Müfettişine / Kişisel Verilerin Korunması Ofisi Başkanına şikayette bulunma hakkımın olduğunu bildiğimi onaylıyorum. Bu onayı herhangi bir zamanda yazılı bir beyanla iptal edebileceğimi ve rızamın geri çekilmesinin, geri çekilmeden önce bu izin kapsamında gerçekleştirilecek olan işlemenin yasallığını etkilemediğinin farkındayım. Veriler, yalnızca sertifikanın gönderilmesi için gerekli süre boyunca yukarıda belirtilen amaç için işlenecektir.
PAZARLAMA BİLGİSİ ALMAK AMACIYLA KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE ONAY
Yöneticinin hizmetin kullanım süresi boyunca, ürünleri, etkinlikleri ve mevcut promosyon ve kampanyalarıyla ilgili pazarlama bilgileri ve haber bültenlerini almak için kişisel verilerimin yukarıda belirtilen Yönetici (MANN + HUMMEL FT Poland Sp. Z oo Sp.k) tarafından işlenmesini kabul ediyorum. Bu rızayı gönüllü olarak vermekteyim ve haklarım hakkında bilgilendirildiğimi beyan ederim, yani verilere erişim hakkı, düzeltilmesi, silinmesi veya işlemenin sınırlandırılması, işlenmesine itiraz etme hakkı, veri aktarma hakkı, ve denetim organına şikayette bulunma hakkı. Bu onayı herhangi bir zamanda yazılı beyanla iptal edebileceğimi ve rızamın geri çekilmesinin, geri çekilmeden önce bu izin kapsamında gerçekleştirilecek olan işlemenin yasallığını etkilemediğinin farkındayım. Veriler, kullanıcı aksini talep edene kadar, yukarıda belirtilen amaç için Yönetici tarafından belirsiz bir süre içinde işlenecektir.
TELEKOMÜNİKASYON TERMİNAL EKİPMANINI KULLANMA ONAYI
Yukarıdaki bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek için yukarıda belirtilen Yöneticinin (MANN + HUMMEL FT Poland Sp. Z oo Sp.k) için telekomünikasyon terminal ekipmanını kullanmasını kabul ediyorum.
TİCARİ BİLGİLERİN ALINMASI SÖZLEŞMESİ
Yukarıda belirtilen Yöneticinin, düzenlenen ürünler, hizmetler ve güncel özel teklifler, promosyon ve kampanyalarla ilgili pazarlama bilgilerini belirtilen e-posta adresine ve telefon numarasına (MANN + HUMMEL FT Polonya Sp. Z oo Sp.K).) göndermesini kabul ediyorum.